Email
biuro@alphaheat.pl

O nas

Alphaheat jest szybko rozwijającą się firmą z siedzibą w Polsce, oferującą usługi w zakresie wtrysku tworzyw sztucznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania naszych klientów i zagwarantować wysoką jakość produktów oraz terminowość dostaw.

 

Naszą misją jest dostarczanie naszym klientom wysokiej jakości komponentów do instalacji ogrzewania podłogowego. Wyposażając nasz park maszynowy w zaawansowane wtryskarki, produkując z wysokiej jakości materiałów oraz opierając projekty produktów na wieloletniej wiedzy i doświadczeniu, zapewniamy naszym klientom i współpracującym z nimi instalatorom pełną satysfakcję z użytkowania naszych produktów.

 

 

NASZE WARTOŚCI

 

Terminowa dostawa.

 

Produkty wysokiej jakości, zawsze.

 

Długoterminowe partnerstwo.

 

Formy wtryskowe

 

Dzięki posiadaniu własnych maszyn jesteśmy w stanie szybko wykonać formy wtryskowe według specyfikacji naszego klienta.

 


Posiadamy wtryskarki, które pozwalają nam na produkcję małych i średnich elementów. Stale rozbudowujemy i automatyzujemy nasz park maszynowy.

 


Dysponujemy urządzeniami peryferyjnymi, które ułatwiają proces produkcji - roboty, termoregulatory form, suszarki, podajniki taśmowe itp.

 


Pomagamy w uruchomieniu produkcji nowych elementów z tworzyw sztucznych. Na podstawie istniejącego rysunku technicznego, modelu 3D dobieramy odpowiednie rozwiązanie technologiczne i materiały oraz przygotowujemy wycenę na opracowanie formy wtryskowej, jak również uruchomienie produkcji jednostkowej.

 


W przypadku preferencji produkujemy również z wykorzystaniem własnej formy wtryskowej klienta.